Over RDG-engineering B.V.
RDG-engineering richt zich op ontwerpen, berekenen en tekenen voor derden. Wij doen dat in de vakgebieden:
* Machine-/apparatenbouw
* Gebouwinstallaties werktuigbouwkundig
* Gebouwinstallaties elektrotechnisch
Onze medewerkers kunnen tijdelijk ingezet worden op locatie van de opdrachtgever of de werkzaamheden uitvoeren op ons kantoor in Waalwijk.
In de machine-/apparatenbouw werken we met Autodesk Inventor, Solid-Edge of Solid-Works. Wij werken graag uw ideeën uit tot maakbare producten of assisteren tijdelijk om uw werkdruk te verlichten.
Animaties of fotorealistische afbeeldingen maken we in Autodesk Showcase.
Voor gebouwinstallaties gaat onze voorkeur uit naar BIM projecten met REVIT, in combinatie met MagiCad of Flexline. Daarnaast werken we uiteraard ook nog met Techline, Nordined en StabiCad 8 in combinatie met AutoCad.
Onze opdrachtgevers zijn voornamelijk installateurs, machinebouwers, adviesbureaus en overheid. Zij zoeken bij ons niet alleen een oplossing voor hun capaciteitsprobleem maar ook specialistische kennis en ervaring.
Onze projectduur varieert van enkele uren tot meerdere jaren.
Foto's

Diensten
Onze locatie
